Spotkanie przedpielgrzymkowe

with Brak komentarzy

Pokój i Dobro!
Spotkanie przedpielgrzymkowe odbędzie się w sobotę 31 lipca, o godz. 19.00 przy starym kościele. Od 18.00 będzie również możliwość zapisów oraz odbioru pakietów pielgrzymkowych i dokonania wpłaty. Jeśli ktoś nie może być obecny w tym terminie, to można będzie tego wszystkiego dopełnić na furcie klasztornej w niedzielę, poniedziałek i wtorek. Gdyby ktoś był z daleka i dotrze dopiero na samą pielgrzymkę, to prosimy o informację na adres zwrotny tego emaila lub SMSem do Przewodnika na numer 505421833.
Aktualne wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego nie wymagają od uczestników pielgrzymki oświadczenia o stanie zdrowia, o szczepieniu przeciw COVID-19 oraz o braku kontaktu z osobami zarażonymi i przebywającymi na kwarantannie przed pielgrzymką, dlatego nie trzeba będzie ich składać.
Ciągle można się zapisywać. Jeśli macie znajomych lub kogoś z rodziny, kto chciałby pielgrzymować, nawet tylko część trasy, to bez problemu mogą dołączyć. Zapisy przez formularz https://forms.gle/QTbvkLxqP5JwTowv9 lub na spotkaniu w sobotę.
Osoby niepełnoletnie, które chcą pielgrzymować bez swoich rodziców (lub opiekunów prawnych), a pod opieką innych osób, muszą pisemną zgodę rodziców (lub opiekunów prawnych) przekazać do sekretariatu Grupy 3 podczas odbioru pakietu pielgrzymkowego. Będzie można ją wypełnić podczas obioru pakietów – jeśli będą obecni rodzice lub pobrać ze strony i wydrukować w domu: https://trojeczka.kapucyni.eu/wp-content/uploads/2021/07/pozwolenie_niepelnoletni.pdf. W tej zgodzie rodzice muszą wpisać imię i nazwisko osoby znajomej, która zaopiekuje się dzieckiem podczas pielgrzymki, czyli będzie pielgrzymowała w tej samej grupie i wyraża zgodę na przyjęcie opieki. Nie wpisujemy tam imienia i nazwiska przewodnika grupy 🙂
Wsparcia funduszu “Idę z Tobą” można dokonać w zakrystii, kancelarii, przy furcie lub wpłacić na konto parafialne (www.poczekajka.pl) z dopiskiem “Fundusz Idę z Tobą“ lub podczas naszego spotkania przedpielgrzymkowego. Można też ofiarować na kuchnię pielgrzymkową warzywa, dostarczając je na tym spotkaniu lub na furtę do 3 sierpnia.

3 sierpnia (wtorek) od godziny 17.00 do 20.00 należy dostarczyć bagaż, ciężarówka będzie zaparkowana w ogrodzie Braci Kapucynów przy al. Kraśnickiej 76, wjazd od ulicy Pielęgniarek. Zasady pakowania bagaży nie zmieniły się. Są dostępne na stronie: https://trojeczka.kapucyni.eu/warto-wiedziec/ Szczególnie prosimy, aby nie wiązać ze sobą bagaży oraz nie wkładać do bagażu przedmiotów, które mogą łatwo się tam uszkodzić. Miski oddajemy osobno.
Msza św. rozpoczynająca pielgrzymkę będzie 4 sierpnia w Archikatedrze o godzinie 6.00.
Pierwszy nocleg mamy w Chodlu, przy kościele parafialnym, po ok 38 km marszu.
Pozdrawiam!
br. Piotr Krawczyk OFMCap
Przewodnik Grupy 3
tel. 505.421.833

Podąrzaj przewodnik:

Ostatnie wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *