Lublin – Sobieszczany (29 km)
Lublin – Archikatedra – Msza św. 08:30, wyjście 10:30
Lublin – Węglin kościół (6,0 km) – odpoczynek
Konopnica – las (5,0 km) – odpoczynek
Strzeszkowice (6,0 km) – posiłek
Niedrzwica Duża (5,0 km) – odpoczynek
Niedrzwica Kościelna (3,0 km) – odpoczynek
Sobieszczany (4,0 km)- przyjście ok. 19:30
Sobieszczany – Urzędów – Rankowskie (24,0 km)
Sobieszczany (7,0 km) – wyjście 07:00
Wilkołaz (7.0 km) – Msza św. 12:00, posiłek
Popkowice (7,0 km) – odpoczynek
Urzędów – Rankowskie (8,0 km) – przyjście ok. 17:30
Urzędów – Księżomierz (16 km)
Urzędów – Rankowskie – wyjście 7.30
Urzędów – św. Otylia (1,5 km) – Msza św. 08:30
Dzierzkowice (4,5 km) – posiłek
Ludmiłówka – las (5,0 km) – odpoczynek
Księżomierz (4,0 km) – przyjście ok. 16:30
Księżomierz – Ożarów (25,5 km)
Księżomierz – wyjście 6.30
Księżomierz – „Pole Zjawienia” (3,0 km) – Msza św. 08:30
Rachów Stary (4,0 km) – odpoczynek
Annopol (4,5 km) – posiłek (dołączają grupy chełmskie)
Maruszów (4,5 km) – odpoczynek
Szymanówka – las (5,0 km) – odpoczynek
Ożarów (4,5 km) – przyjście 17:30
Ożarów – Szwarszowice (29,5 km)
Ożarów – wyjście 06:30
Drygulec (6,5 km) – odpoczynek
Ćmielów (5,0 km) – Msza św. 10:30, posiłek
Bodzechów (5,0 km) – odpoczynek
Ostrowiec Świętokrzyski – Szewna (7,0 km) – odpoczynek
Szwarszowice- przyjście ok. 18:30
Szwarszowice – Huta Podłysica (32,0 km)
Szwarszowice – wyjście 06:15
Waśniów (4,5 km) – odpoczynek
Sarnia Zwola (7,5 km) – odpoczynek
Nowa Słupia (5,5 km) – odpoczynek
Święty Krzyż (3,0 km) – Msza św. 14:00
Huta Podłysica (5,5 km) – przyjście ok 18:00
Huta Podłysica – Kielce – Leśniówka (36,5 km)
Huta Podłysica – wyjście 06.30
Bieliny (4,0 km) – wyjście 07:30
Skorzeszyce – las (6,5 km) – odpoczynek
Daleszyce (7,0 km) – Msza św. 11.00, posiłek
Niestachów – las (6,0 km) – odpoczynek
Suków (3,5 km) – odpoczynek
Dyminy (4,5 km) – odpoczynek
Kielce – Leśniówka (5 km) – przyjście ok. 20:00
Kielce – Leśniówka – Bocheniec (32 km)
Kielce – Lesniówka – wyjście o godz. 7.00
Kielce – Słowik (2km) – odpoczynek
Chęciny (9,5km) – Msza św. o godz. 12.00 i posiłek
Jedlnica – las (7,5km) – odpoczynek
Bocheniec (4km) – przyjście o godz. 19.00
Bocheniec – Włoszczowa (27,5km)
Małogoszcz (5km) – kościół, Msza św. o godz. 8.00
Bukowa (6,5km) – odpoczynek
Ostrów (7km) – posiłek
Belina (5km) – odpoczynek
Włoszczowa (4km) – przyjście ok. 18.00
Włoszczowa – Koniecpol (31,5 km)
Włoszczowa – Msza Św. 7:00,
wyjście Łachów – las (6 km) – odpoczynek
Żelisławice (6 km) – posiłek
Dąbrowa (5,5 km) – odpoczynek
Teresów (7 km) – odpoczynek
Koniecpol (4 km) – przyjście ok. 19:00
Koniecpol – Kusięta (36,5 km)
Koniecpol (3,0km) – wyjście 06:45
Ulesie (5,5 km) – Msza św. 08:30
Przyrów (6,5 km) – odpoczynek
Lipnik – las (6,5 km) – odpoczynek
Żuraw + (3,5 km) – posiłek
Przeprośna Górka (8,0 km) – modlitwa
Kusięta (3,0 km) – przyjście ok. 19:00
Kusięta – Jasna Góra (17,0 km)
Kusięta – wyjście 06:00
Mirów – las (8,0 km) – odpoczynek
Jasna Góra (9,0 km) – wejście 11:15
Msza św. – 13.00